Weber

Technicko-obchodní poradcovia

V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte príslušného technicko-obchodného poradcu podľa regiónu Vášho bydliska alebo pôsobenia Vašej firmy.
Podnikáte v oblasti stavebníctva? Staňte sa aj Vy partnerom spoločnosti Weber! Pre získanie podrobných informácií o podmienkach možnosti získania zliav a zákazníckych rabatov kontaktujte našich technicko-obchodných poradcov.

S čím vám technicko-obchodný poradca môže poradiť?

  • spracovanie cenovej ponuky a kalkulácie

  • okamžité odborné riešenie problému cez telefón

  • návšteva technicko-obchodného poradcu priamo na stavbe

  • pomoc pri stanovení najvhodnejšieho zloženia produktov z hľadiska využiteľnej hodnoty a ceny

  • zaslanie vzoriek výrobkov a propagačných materiálov

  • sprostredkovanie návštevy nášho špecialistu ku konkrétnemu problému

Nájdite váš Weber kontakt | Weber

Západné Slovensko

Alexander Nikolaj

TOP pre stavebniny
0911 107 477
alexander.nikolaj@e-weber.com

 

Ing. Pavol Svitana

TOP pre stavby a realizačné firmy
0911 789 427
pavol.svitana@e-weber.com

Alexander Nikolaj

TOP pre stavebniny
0911 107 477
alexander.nikolaj@e-weber.com

Ing. František Matfiak
0911 167 681
frantisek.matfiak@e-weber.com

Alexandra Mauková

TOP pre stavebniny
0905 854 763
alexandra.maukova@e-weber.com

 

Július Gyűrösi

TOP pre stavby a realizačné firmy
0911 167 673
julius.gyurosi@e-weber.com

Henrich Hammer

TOP pre stavebniny
0915 719 174
henrich.hammer@e-weber.com

 

Marek Varga

TOP pre stavby a realizačné firmy
0905 431 674
marek.varga@e-weber.com

Východné Slovensko

Viktor Pastorek

TOP pre stavby a realizačné firmy

0911 989 932

viktor.pastorek@e-weber.com

 

 

Peter Cirner

TOP pre stavebniny

0903 401 799

peter.cirner@e-weber.com

Patrik Pešta

TOP pre stavby a realizačné firmy

0903 414 950

patrik.pesta@e-weber.com

 

Ing. Patrik Vaclavínek

TOP pre stavebniny

0902 206 242

patrik.vaclavinek@e-weber.com

TOP pre realizačné firmy

Mgr. Richard Niederland

0915 733 439

richard.niederland@e-weber.com

 

TOP pre stavebniny

Marek Franc

0911 127 180

marek.franc@e-weber.com

Porovnajte vlastnosti vami vybraných produktov.